RSS
poniedziałek, 21 maja 2007
ten z nową, lepszą chrześcijańską partią
ten z nową, lepszą chrześcijańską partią
16:42, chomiks.com
Link Dodaj komentarz »
ten z jak to jest zagrać w końcu w jednej drużynie
ten z jak to jest zagrać w końcu w jednej drużynie
16:42, chomiks.com
Link Komentarze (1) »
ten z dużym awansem małego człowieka z W.
ten z dużym awansem małego człowieka z W
16:41, chomiks.com
Link Komentarze (1) »
ten ze ślubem prezesa już niedługo
16:41, chomiks.com
Link Komentarze (4) »
ten z problemami z lustracją małych braci
chomiks 1
16:40, chomiks.com
Link Dodaj komentarz »
Pierwsze chomiki za płoty czyli blogowanie na Blox.pl czas zacząć

Witam serdecznie,

Pozwolę sobie zacząć moją przygodę z Bloxem od publikacji komiksu Chomiks.com. Mam nadzieję, że dzięki temu chomiki zdobędą nowych fanów a starzy czytelnicy nie obrażą się chyba jeśli przygody małych gryzoni będą jednocześnie ukazywaly się na www.chomiks.com jak i na chomiksy.blox.pl.

 Aby jakoś zacząć zacznę może od przedstawienia się :)

Jestem w wieku Chrystusowym - 33 lata. Z wykształcenia socjolog -psycholog ze specjalizacją negocjacje i mediacje. Od ponad 10 lat jestem związany z branżą internetową w Polsce. Stawiałem pierwsze kroki w czasie „bańki internetowej 1.0” i wtedy z grupą znajomych stworzyłem największy ówcześnie serwis poświęcony muzyce – Nuta.pl.

Od pewnego czasu jestem właścicielem własnej firmy Revolver Interactive zajmującej się tworzeniem gier, aplikacji rozrywkowych i advergamingu. Z miłości do gier pomagałem w reaktywacji serwisu legendy – Valhalla.pl. Obecnie uczestniczę w kilku projektach – współtworzę m.in. Enterplay Sp. z o.o. który może się pochwalić platformą telewizyjną Tiver.pl, otwieram największą polską aptekę online Apteo oraz rozwijam grę Spellarena - pierwszą polską grę strategiczną online.

 Internet daje mi zarabiać i relaksuje mnie. Tak naprawdę nie potrafiłbym pracować w innej branży.

 Jakie mam poglądy polityczne? 

Liberał od strony ekonomii (ale w wersji nie radykalnej – nie wierzę, że rynek ureguluje się sam), lewak od strony podejścia do religii (szczególnie w modelu polskiego katolicyzmu wiejskiego), prawicowiec jeśli patrzeć pod kątem wychowania i kultury. Młodzież musi mieć wzorce, znać rodzimą literaturę i wiedzieć co się działo w przeszłości kraju. Jak widać z punktu widzenia programu byłbym niezłym PiSowcem. Różnica w moim podejściu do powyższych kwestii polega na równowadze i zasadzie zdrowego rozsądku.

Obecnie na polskiej scenie politycznej nie ma partii, która odpowiadałby moim oczekiwaniom i spełniała moje postulaty. Najbliżej mi do PO, ale zbyt często jest to wybór negatywny. Innymi słowy – wierzyłem w koalicję PO-PiS ale nie dano mi szansy popsioczyć na wspólne rządy Jana Marii Rokity i Jarosława Kaczyńskiego. Szkoda – mogłyby być z tego niezłe chomiki :) 

 Artur Kurasiński

Chomiks.com / chomik@chomiks.com 

16:40, chomiks.com
Link Komentarze (8) »
1 , 2